KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455015
nr 1245 5015
Oidentifierad konstnär. Signerad, 50/60-tal. Olja på duk, 60x71 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:58:51
100 kr
250 kr